Yhteystiedot

Leirialueen osoite: Lohtajan ampuma- ja harjoitusalue, Vanha Ohtakarintie, 68230 LOHTAJA

Lapin Pelastusliitto ry, Pohjolankatu 2 A, 96100 Rovaniemi Y-tunnus 0695503-5

puheenjohtaja Matti Toppinen p. 040 506 3900 matti.toppinen@storaenso.com

leiripäällikkö Seppo Jänkälä p. 0400 393 191 seppo.jankala@lohtaja2018.fi

varapäällikkö Katja Ahola p. 050 327 2577 katja.ahola@lohtaja2018.fi

koulutustoimialajohtaja Heli Kari p. 040 733 5448 heli.kari@spek.fi

koulutuspäällikkö Marko Mattila p. 040 848 9498 marko.mattila@lohtaja2018.fi

koulutuspäällikkö Heli Kupiainen p. 050 386 3720 heli.kupiainen@lohtaja2018.fi

huollon toimialajohtaja Jouko Kuusela p. 0400 391 561 jouko.kuusela@lohtaja2018.fi

ympäristö- ja työturvallisuuspäällikkö Kai Vainio p. 044 5501 395 kai.vainio@lohtaja2018.fi

emäntä Tiina Virtanen p. 040 512 3481 tiina.virtanen@lohtaja2018.fi

kanttiinipäällikkö Satu Poikela p. 0400 217 397 satu.poikela@lohtaja2018.fi

olkkari Oona Ruotsalainen p. 040 4101352 oonacamilla.ruotsalainen@gmail.com

projektipäällikkö Pertti Heikkilä p. 040 7040764 pertti.heikkila@lohtaja2018.fi

laskutus Virpi Tuomivaara p. 040 7360946


   
Suurleiri 2018
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
 
 
 Opintopäivät
 
 Tapahtuma
 
 Aluekäynti
Kategoriat